Psycholog


Psycholog Ultramedica

Zapraszamy do poradni psychologicznej Ultramedica. Wszyscy doświadczamy sytuacji kryzysowych i stawiamy czoła trudnym problemom – zarówno prywatnym, małżeńskim, wychowawczym jak i zawodowym. Nieocenione jest w takich chwilach wsparcie profesjonalisty. Doświadczony psycholog pomoże nam wyjść z poczucia bezradności.

W UltraMedica pacjenci znajdą doradztwo i fachową pomoc psychologiczną – bez kolejek, dyskretnie, z szacunkiem i zrozumieniem. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i skupiamy się na jego potrzebach, gwarantując komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Psycholog i terapeuta Agnieszka Świtała Kosik pomaga młodzieży oraz dorosłym rozwiązywać problemy i pokonywać trudności życia codziennego.

Preferuje sprawdzone rozwiązania terapii krótkoterminowej (TSR), pozwalającej na szybkie dotarcie do potrzeb klienta i tak szybko jak to możliwe zakończenie procesu terapeutycznego. Ta forma pracy doskonale sprawdza się również w obszarach treningów rozwoju osobistego oraz zarządzania czasem (nadmierne obciążanie się pracą, stres, wypalenie). 

Konsultacja psychologiczna

Zwykle pierwsze spotkania z klientem to konsultacje. Pozwalają one poznać potrzeby klienta i zaplanować skuteczną formę pomocy. Są to zazwyczaj jedno, dwa spotkania, w tygodniowym odstępie czasu, trwające 60 minut.

Terapia indywidualna

Są to spotkania dwóch osób – klienta z terapeutą. Terapeuta towarzyszy klientowi w drodze do osiągnięcia celu, ustalonego podczas konsultacji. Spotkania zwykle odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut.

Terapia małżeńska/partnerska

Jest formą pomocy poprawiania relacji w związku. Terapeuta prowadzi spotkania z parą. Terapia pary ma na celu osiągnięcie wspólnego celu obojga partnerów po to, żeby jakość związku w wymaganym obszarze była satysfakcjonująca. Spotkania zwykle odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Terapia rodzinna

Spotkania rodzinne (powyżej 2 osób) mające na celu poprawę funkcjonowania we wzajemnych relacjach rodzinnych. Podczas spotkań ważne jest aby każda z uczestniczących osób miała przestrzeń do wyrażenia swojego zdania, tak żeby pozostali członkowie rodziny zrozumieli jej potrzeby. Czas trwania to zazwyczaj 90 minut z możliwością przedłużenia po wcześniejszym ustaleniu. 

Psychologia okołoporodowa

Ciąża, poród i połóg to niezwykle ważne okresy w życiu kobiety. Niejednokrotnie wiążą się z obawami i lękiem. W Ultramedica mamy mogą liczyć na kompleksową psychologiczną opiekę okołoporodową.


Specjalizacje

Psycholog dla młodzieży
Psychologia okołoporodowa

Nasi specjaliści

Cennik

Nazwa usługi Cena
Konsultacja psychologiczna indywidualna - pojedyncza/pierwsza (60 min.) 180 zł
Terapia indywidualna (60 min.) 180 zł
Terapia rodzinna (3-5 osób) pierwsza wizyta 120 min. 280 zł
Terapia rodzinna (3-5 osób) kolejne wizyty - 120 min. 260 zł
Konsultacja psychologiczna - para (pierwsza wizyta) 90 min. 270 zł
Terapia para (kolejne wizyty) 90 min. 250 zł


Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line